fbpx
Ota yhteyttä!

Parhaiten tavoitatte meidät numerosta (03) 383 3700

Voit olla yhteydessä meihin myös tämän lomakkeen kautta. Kiireellisissä tapauksissa olethan yhteydessä myös puhelimitse.

Top-Osa Oy
Pyrynkatu 6
33900 Tampere

Avoinna
ma–pe 8–16, la suljettu
Katso mahdolliset poikkeusaukioloajat ajankohtaista osiosta
(03) 383 3700
Fax (03) 383 3771
top-osa@top-osa.fi

Kalle Tuominen

Toimitusjohtaja
(03) 3833 775
040 762 8566
kalle.tuominen@top-osa.fi

Ville Tuominen

Avainasiakaspäällikkö
(03) 3833 774
040 8250 571
ville.tuominen@top-osa.fi

Timi Talliniemi

Osto / Myynti
(03) 3833 773
040 526 1680
timi.talliniemi@top-osa.fi

Veli-Matti Kekkonen

Varasto/noutomyymälä
040 727 8313
veli-matti.kekkonen@top-osa.fi

Vili Mäkinen

Myyntipäällikkö
0400 689 669
vili.makinen@top-osa.fi

Santeri Viitala

Tekninen myynti
044 203 2489
santeri.viitala@top-osa.fi

Sami Vartiainen

Noutomyymälä
044 975 5180
sami.vartiainen@top-osa.fi

Mika Kytömäki